Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Łazienka dla niepełnosprawnych

 

Nowoczesna łazienka dla niepełnosprawnych to miejsce, w której osoba starsza, czy też mająca problemy z poruszaniem się, poczuje się komfortowo i będzie w stanie samodzielnie wykonać wszelkie czynności związane z higieną osobistą – sprawnie i bez obaw o własne bezpieczeństwo. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów, które umożliwią jej urządzenie w kompleksowy sposób.

 

Zapewniamy dostęp do najbardziej nowoczesnych i sprawdzonych zarazem rozwiązań technologicznych, tworzonych przez najlepszych europejskich producentów. Zatroszczyliśmy się zarówno o szeroki wybór produktów, jak i korzystny stosunek jakości do cen. Stworzona wspólnie z nami łazienka dla niepełnosprawnych idealnie wpisze się w potrzeby każdej osoby niepełnosprawnej.

Katalog produktów umożliwiających zaaranżowanie łazienki dla niepełnosprawnych przygotowany przez nasz sklep internetowy zawiera rozwiązania pozwalające zatroszczyć się o wszystkie niezbędne aspekty aranżacji tego pomieszczenia.

 

W ofercie znaleźć można między innymi szeroki wybór:

 

·        - ram do sedesu,

·        - nakładek na sedes,

·        - wózków toaletowych oraz prysznicowych,

·        - maty kąpielowe,

·        - komfortowe, stabilne siedziska wannowe i prysznicowe,

·        - uchwyty oraz poręcze,

·        - innowacyjne podnośniki wannowe.

 

Zatroszczyliśmy się również o to, by łazienka dla niepełnosprawnych była wyposażona w niezbędne akcesoria do pielęgnacji urody oraz higieniczne i kąpielowe, niwelujące wszelkie problemy związane z dysfunkcją ruchową i wiele innych produktów, które sprawią, że kąpiel i inne czynności higieniczne nie będą dla seniora, czy obłożnie chorego oraz jego opiekunów kłopotliwe.

 

Wybierając ofertę naszego sklepu w zakresie pomocy łazienkowych dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych, każdy Klient może również liczyć na kompleksowe wsparcie podczas zakupów. Służymy swoją pomocą oraz poradą w trakcie wybierania produktów, udzielając pełnej informacji o każdym z nich i pomagając skompletować pełne wyposażenie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów i do dokonania zakupu online!

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...