Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Firma PDS CARE S.C. jest dystrybutorem sprzętu medycznego, a w szczególności produktów ułatwiających codzienne życie osobom starszym i niepełnosprawnym. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Współpracujemy z domami opieki, fundacjami i innymi sklepami.

 

Firma powstała z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, które oczekują produktów dostosowanych do ich potrzeb. Jako sklep rehabilitacyjny oferujemy produkty dla niepełnosprawnych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w sierpniu 2013r. To co nas wyróżnia to wyjątkowa troska o obsługę klienta i szybkość działania (większość oferowanych produktów mamy w magazynie i staramy się je wysłać w 24H). Gwarantujemy fachowe doradztwo i  zapewniamy obsługę po sprzedaży. Podstawowym kryterium jakim firma kieruje się przy wyborze produktów jest przede wszystkim ich wysoka jakość. W ofercie znajdują się wyłącznie produkty nowe, które posiadają wymagane certyfikaty (np. CE), cechują się nowoczesną technologią oraz przyjaznym i bezpiecznym stosowaniem przez użytkownika. 

 

Nieustannie poszerzamy swoje doświadczenie i wiedzę, śledzimy najnowsze trendy na rynku, biorąc udział w targach i konferencjach zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

 

W codziennej pracy kierujemy się takimi wartościami jak:

- kompetencja 

- profesjonalizm

- lojalność

- rozwój

- innowacyjność

- przejrzystość działania

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz po odbiór osobisty w Łodzi.

 

 Pozdrawiamy,

Zespół Pomoce Dla Seniora

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...