Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

PROMOCJE

POLECANE

BESTSELLERY

Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji na płycie CD

Kod: PCH009

cena: 200.00 zł

Dostępny Dostępny w ciągu 1-3 dni
Ilość:


A A A

OPIS:

Wiele osób w podeszłym wieku zgłasza problemy z pamięcią i koncentracją. Objawy te jednak nie zawsze świadczą o chorobie. Mogą one stanowić łagodne zaburzenia pamięci związane z wiekiem. Wraz z upływem lat funkcje mózgu ulegają ograniczeniu, powodując deficyty w zapamiętywaniu i kojarzeniu faktów. Można jednak starać się spowolnić ten proces, przede wszystkim poprzez prowadzenie odpowiedniego trybu życia, dietę oraz regularne ćwiczenia pamięci.

 

 

 

 

Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu lub w asyście trenera. Jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie treningami pamięci.


Oferta skierowana jest do:
- seniorów, którzy pragną jak najdłużej zachować sprawność umysłu oraz chcą zapobiegać zanikom pamięci w przyszłości;
- osób już zmagających się z problemami z pamięcią, a także ich rodzin i opiekunów.

W skład pakietu wchodzą następujące materiały:
- 100 skutecznych MULTIMEDIALNYCH ĆWICZEŃ rozwijających pamięć i koncentrację. Są to specjalnie zaprojektowane ćwiczenia umysłu w formie gier logicznych. Do wybory wiele opcji i ustawień poziomu trudności, pozwalających na dostosowanie ćwiczenia do możliwości i umiejętności seniora.
- PORADNIK: Ćwiczenia umysłu dla seniorów z wykorzystaniem programów Akademia Umysłu® SENIOR wraz z PLANAMI TRENINGOWYMI. Napisany przez doświadczonych psychologów, tłumaczy nie tylko zjawiska zachodzące w mózgu dojrzałego człowieka, ale również dostarcza wielu konkretnych przykładów, jak na co dzień nawet poprzez drobne zmiany nawyków pobudzać nasze szare komórki do aktywności.

 

Choć dostępnych jest wiele metod i technik ćwiczenia pamięci, to właśnie Akademia Umysłu® Senior wykorzystuje nowe technologie do zwiększenia skuteczności treningów. Podczas ćwiczeń postępy seniora są stale monitorowane i na tej podstawie program automatycznie dobiera niższy bądź wyższy poziom. Ponadto użytkownik jednocześnie ćwiczy refleks i umiejętność błyskawicznego, logicznego myślenia oraz szybkość podejmowania decyzji.


Zestaw Akademia Umysłu® Senior jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą jak najdłużej cieszyć się dobra pamięcią.

 

 

Ćwiczenia pamięci dla seniorów wcale nie są trudne, dodatkowo dostarczają dużo radości i satysfakcji. Warto przy tym zaznaczyć, ze im trudniejsze ćwiczenie, tym efektywniejszy trening dla mózgu, nawet jeżeli nie uda się wszystkich zadań rozwiązać poprawnie.

 

Bardzo istotna jest regularność wykonywania tych zadań, gdyż stanowi ona gwarancję postępu w polepszaniu funkcjonowania pamięci, koncentracji, uwagi i innych funkcji poznawczych.

 

WYMAGANIA TECHNICZNE

System: Windows 7/8/10;
Procesor: 1.5 GHz;
RAM: 1GB,
Wolne miejsce na dysku: 300MB;
Karta graficzna: 256 MB;
Karta dżwiękowa: zgodna z DirectX9;

 

KOMENTARZE:

Nie ma jeszcze komentarzy.

PODOBNE PRODUKTY W TEJ KATEGORII
Zapytaj o produkt:
 
 
 
 
 
 
telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...