Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Deski do krojenia

Kategorie

POMOCE CODZIENNE (166)POMOCE DO KUCHNI (93)KUBKI MEDYCZNE (18)Sztućce dla niepełnosprawnych (28)Deski do krojenia (3)Talerze, pojemniki, miski (17)OTWIERACZE KUCHENNE (10)Akcesoria kuchenne (10)POMOCE DO ŁAZIENKI (265)POMOCE DO SYPIALNI (194)POMOCE DO PORUSZANIA (242)SPRZĘT DO REHABILITACJI (145)PREZENT DLA BABCI I DZIADKA (180)
 
 

PROMOCJE

POLECANE

BESTSELLERY

Deska kuchenna jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni, a korzystają z niej zarówno osoby w pełni zdrowe, jak i niepełnosprawne czy seniorzy w zaawansowanym wieku. Krojenie chleba, sera, wędliny czy smarowanie pieczywa to czynności proste dla przeciętnego człowieka, ale znacznie trudniejsze dla osób, które na przykład posługują się tylko jedną ręką. Samodzielność i niezależność jest dla tych osób bardzo ważna, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalne deski kuchenne, dzięki którym wykonywanie nawet bardziej skomplikowanych czynności nie będzie stanowiło problemu. W asortymencie znajdziecie Państwo deski kuchenne wyposażone w specjalny widelec i metalowe kołki, zapobiegające przesuwaniu się krojonych czy smarowanych produktów. Z deski mogą bez problemu korzystać osoby używające tylko jednej ręki.

 

 

Dodatkowym usprawnieniem są specjalne elementy mocujące, dzięki którym deska jest dobrze przytwierdzona do powierzchni stołu. W naszym asortymencie znajdziecie również Państwo deski wielofunkcyjne, wyposażone w dodatkowe elementy, pozwalające na wykonywanie wielu czynności związanych z przygotowywaniem posiłków. Specjalne nożyki w podstawkach umożliwią obieranie owoców i warzyw, a także krojenie w plasterki i rozdrabnianie za pomocą jednej ręki. Umieszczone na podstawie kolce umożliwiają też ustabilizowanie produktu, który wystarczy jedynie na nie nabić. Niezwykle pomocna jest też gilotynka doskonale zastępująca nóż podczas porcjowania kanapek. Deski kuchenne dla niepełnosprawnych to proste rozwiązania, które jednak w bardzo zdecydowany sposób usprawniają codzienne czynności związanie z przygotowywaniem posiłków.

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...