Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Akcesoria kuchenne

Kategorie

POMOCE CODZIENNE (166)POMOCE DO KUCHNI (93)KUBKI MEDYCZNE (18)Sztućce dla niepełnosprawnych (28)Deski do krojenia (3)Talerze, pojemniki, miski (17)OTWIERACZE KUCHENNE (10)Akcesoria kuchenne (10)POMOCE DO ŁAZIENKI (265)POMOCE DO SYPIALNI (194)POMOCE DO PORUSZANIA (242)SPRZĘT DO REHABILITACJI (145)PREZENT DLA BABCI I DZIADKA (180)
 
 

PROMOCJE

POLECANE

BESTSELLERY

Przygotowywanie i spożywanie posiłków przez seniorów, osoby niepełnosprawne i ze schorzeniami układu ruchowego wiąże się z pokonywaniem wielu ograniczeń, które nie mają żadnego znaczenia dla osób zdrowych. Krojenie pieczywa i innych produktów spożywczych, podgrzewanie na kuchence, rozdrabnianie za pomocą ostrych narzędzi, a nawet przygotowywanie herbaty przez osoby z ograniczoną sprawnością wiąże się z ryzykiem poważnego zranienia, oparzenia i innych wypadków. Innym ograniczeniem jest też czas poświęcony na przygotowanie pojedynczej kanapki czy szklanki naparu, nie wspominając o estetyce potraw. Akcesoria kuchenne w asortymencie naszego sklepu to, poza sztućcami, naczyniami czy otwieraczami, różne praktyczne rozwiązania pomagające w opanowaniu poszczególnych kuchennych czynności, a także usprawniające jedzenie. Polecamy specjalne wyroby tekstylne, chroniące ubranie przez zabrudzeniem podczas posiłku, a także różnego typu uchwyty, nakładki i podstawki rozwiązujące wiele problemów i pomagające w organizacji kuchennych zajęć.

 

 

W asortymencie znajdziecie Państwo między innymi proste, ale bardzo funkcjonalne podstawki pod patelnie i czajniki, dzięki którym zostaje ograniczone ryzyko poparzenia. Patelnia obsługiwana jedną ręką w specjalnym stojaku nie zsunie się z kuchenki, a ciężki czajnik nie wymaga podnoszenia, aby napełnić wrzątkiem kubek. Podkład antypoślizgowy pozwoli osobie korzystającej z jednej ręki na wykonywanie czynności bez ryzyka spadania produktów ze stołu. Specjalne nakładki na krany usprawnią odkręcanie wody nawet całą dłonią, bez konieczności używania palców. Wszystkie znajdujące się tu produkty to krok w kierunku większego komfortu życia.

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...