Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

OTWIERACZE KUCHENNE

Kategorie

POMOCE CODZIENNE (166)POMOCE DO KUCHNI (93)KUBKI MEDYCZNE (18)Sztućce dla niepełnosprawnych (28)Deski do krojenia (3)Talerze, pojemniki, miski (17)OTWIERACZE KUCHENNE (10)Akcesoria kuchenne (10)POMOCE DO ŁAZIENKI (265)POMOCE DO SYPIALNI (194)POMOCE DO PORUSZANIA (242)SPRZĘT DO REHABILITACJI (145)PREZENT DLA BABCI I DZIADKA (180)
 
 

PROMOCJE

POLECANE

BESTSELLERY

Jednym z największych problemów, z jakimi borykamy się w kuchni, jest otwieranie zamykanych na gorąco słoików i puszek. Podarowane przez bliskich konfitury, kompot czy ogórki kiszone w słoiku nie raz doprowadzały nas do szewskiej pasji, kiedy mocno zassana pokrywka nie chciała ustąpić przy największym wysiłku. Nietrudno wyobrazić sobie w takiej sytuacji osobę w sędziwym wieku, niepełnosprawną lub tym bardziej posługującą się tylko jedną ręką. Seniorom, a szczególnie osobom z jedną sprawną ręką sprawia problem nawet otworzenie już rozpieczętowanego słoika czy butelki. Ta wyjątkowa kategoria produktów to nie tylko sposób na szybkie rozwiązanie problemu, ale też rozwiązania, które przydadzą się zarówno seniorom, jak i wszystkim pozostałym domownikom. Znajdziecie tu Państwo proste, ale bardzo skuteczne otwieracze, które zastąpią osłabione wiekiem czy chorobą ręce i pozwolą delektować się domowym dżemem czy miodem na śniadanie.

 

 

Polecamy Państwu praktyczny otwieracz do słoików montowany pod szafką, dzięki któremu możliwe jest otwarcie każdego słoika i zdjęcie kapsla z butelki korzystając tylko z jednej ręki. W asortymencie znalazło się też kilka modeli otwieraczy uniwersalnych, usprawniających odkręcanie butelek czy otwieranie puszek z kluczykiem. Urządzenie o prostej konstrukcji, wyposażone w długie ramię, dzięki zmianie środka ciężkości pozwala uporać się z każdą nakrętką bez najmniejszego wysiłku. Oferujemy też elastyczne gumowe otwieracze w formie grzybka, które ułatwią zadanie osobom o małej sprawności palców. Otwieracze te przystosowane są do małych i dużych nakrętek.

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...