Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Sztućce dla niepełnosprawnych

Kategorie

POMOCE CODZIENNE (166)POMOCE DO KUCHNI (93)KUBKI MEDYCZNE (18)Sztućce dla niepełnosprawnych (28)Deski do krojenia (3)Talerze, pojemniki, miski (17)OTWIERACZE KUCHENNE (10)Akcesoria kuchenne (10)POMOCE DO ŁAZIENKI (265)POMOCE DO SYPIALNI (194)POMOCE DO PORUSZANIA (242)SPRZĘT DO REHABILITACJI (145)PREZENT DLA BABCI I DZIADKA (180)
 
 

PROMOCJE

POLECANE

BESTSELLERY

Operowanie sztućcami to problem nawet dla niektórych dorosłych, a już z pewnością nie zawsze radzą sobie z nimi małe dzieci. Utrzymanie widelca, łyżki bez zgubienia zawartości czy używanie noża z odpowiednią precyzją wymagają dużej sprawności manualnej. Osoby z chorobą Parkinsona, cierpiące na drżenie dłoni, miewają duże trudności ze zjedzeniem zupy czy nasypaniem cukru do herbaty, dlatego wymagają odpowiedniego usprawnienia, jakim są nasze sztućce dla niepełnosprawnych. Produkty, jakie znajdziecie Państwo w tej kategorii zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o ograniczeniach, jakich doświadczają seniorzy i osobny z problemem układu ruchu. Proponowane przez nas specjalne sztućce dla chorych na Parkinsona zostały wyposażone w specjalne uchwyty, których ergonomiczne kształty sprzyjają utrzymywaniu w dłoni. Pomocna jest też struktura ich powierzchni, bowiem szorstki materiał nie powoduje wyślizgiwania się.

 

 

Łyżka dla chorych na Parkinsona czy reumatyzm o wiele lepiej trzyma się dłoni, dzięki czemu możliwe jest samodzielne zjedzenie zupy. Polecamy też specjalne łyżki dla osób z chorobą Parkinsona lub reumatyzmem wykonane z metalu o dużej trwałości, który można dowolnie wyginać. Takie sztućce umożliwiają dopasowanie ich kształtu do potrzeb konkretnej osoby i jej możliwości operowania dłonią. Nie zapomnieliśmy także o przygotowywaniu posiłków, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo sztućce dla niepełnosprawnych wyposażone w specjalny, ergonomiczny uchwyt, które znacznie łatwiej można utrzymać w dłoni. Dzięki nim krojenie chleba, wędlin czy ścieranie warzyw będzie znacznie prostsze nawet dla seniorów z dużymi ograniczeniami.

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...