Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia
Gwarancja zwrotu,
aż do 21 dni !

Talerze, pojemniki, miski

Kategorie

POMOCE CODZIENNE (166)POMOCE DO KUCHNI (93)KUBKI MEDYCZNE (18)Sztućce dla niepełnosprawnych (28)Deski do krojenia (3)Talerze, pojemniki, miski (17)OTWIERACZE KUCHENNE (10)Akcesoria kuchenne (10)POMOCE DO ŁAZIENKI (265)POMOCE DO SYPIALNI (194)POMOCE DO PORUSZANIA (242)SPRZĘT DO REHABILITACJI (145)PREZENT DLA BABCI I DZIADKA (180)
 
 

PROMOCJE

POLECANE

BESTSELLERY

Talerze, miski i miseczki są nieodłącznym elementem każdego posiłku, ale wykorzystujemy je również do przygotowywania potraw, a nawet do ich przechowywania w szafkach, spiżarni czy lodówce. Osoby niepełnosprawne, posługujące się jedną ręką, chore na Parkinsona lub reumatyzm mają problemy z używaniem tradycyjnych talerzy, które poza trudnościami z użytkowaniem narażają je również na stłuczenie naczynia i zranienie się. Talerze dla niepełnosprawnych z naszej oferty w większości wykonane są z nietłukących materiałów, a wiele z nich przystosowanych jest do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej, dzięki czemu przygotowane wcześniej potrawy osoba starsza lub niesprawna samodzielnie podgrzeje pod nieobecność innych domowników. Wielu seniorów ma również problem z koordynacją ruchową, dlatego nabieranie potraw często kończy się wyrzucaniem ich poza obręb talerza.

 

 

Pomocne będą znajdujące się w naszym sklepie specjalne talerze z podwyższonymi brzegami, które z jednej strony ułatwiają nabieranie na sztućce, a z drugiej eliminują zrzucanie groszku czy ziemniaków na stół. Jeśli korzystacie Państwo z tradycyjnych talerzy, pomocą będą specjalne osłonki z tworzywa, które po zamontowaniu na talerzu stworzą barierę dla jedzenia. W tej kategorii znajdziecie też Państwo talerze z podziałem na komory zapobiegające mieszaniu jedzenia, a także naczynia utrzymujące temperaturę potraw, idealne dla osób jedzących bardzo wolno lub z przerwami. Większość naczyń wyposażona jest w antypoślizgową powierzchnię zapobiegającą przesuwaniu się naczynia podczas spożywania posiłku. W asortymencie posiadamy też uchwyty do gorących talerzy, podstawki do jajek na miękko, miseczki, tace antypoślizgowe i inne naczynia dla niepełnosprawnych.

telefon
+48 531 955 585

email
sklep@pomocedlaseniora.pl
Pobieranie danych...